Święta coraz bliżej, a Ty wciąż nie masz prezentów? Chcesz by były one nie tylko ładne, ale i praktyczne? W tym roku podaruj swoim bliskim funkcjonalne gadżety do domu – klimatyczne dekoracje, efektowne drobiazgi i przedmioty codziennego użytku. Przedstawiamy kilka najciekawszych inspiracji.

Przydatne w kuchni

Prezenty kuchenne są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników gotowania. Z pewnością ucieszy ich sprzęt AGD w postaci ekspresu do kawy, urządzenia do gotowania na parze czy sokowirówki. Żadna kuchnia nie może obejść się też bez pojemników na przyprawy, eleganckiej zastawy czy kieliszków. Równie dobrym pomysłem będą gadżety w nowoczesnym stylu – fantazyjne misy, artystyczne cedzaki i oryginalne otwieracze do butelek.

Ozdoby do salonu

Salon jest centralnym punktem mieszkania, skupiającym wszystkim domowników oraz gości. Dlatego zasługuje na wyjątkowe wyposażenie. Z okazji świąt możemy podarować bliskim figurki, bombki czy zapachowe świece w kształcie Mikołaja lub choinki. Osobom ceniącym dobry styl na co dzień przypadną do gustu takie prezenty jak wazony, lampy, patery, bieżniki, obrazy na ścianę i narzuty.

Drobiazgi do gabinetu

W gabinecie każdy przedmiot powinien mieć swoje niezmiennie miejsce i być pod ręką. By ułatwić i uprzyjemnić bliskiej osobie pracę w domowym biurze, warto podarować jej zegar, notatnik czy podstawkę pod książki. Przydatne będą również różnego rodzaju organizery i pojemniki na przybory do pisania.

Najważniejsze jednak, by wybrane prezenty pasowały do charakteru wnętrza. Tylko wtedy w pełni sprawią radość obdarowanej osobie! :)